error: Upozornenie: Obrázky sú chránené proti stiahnutiu.

Polyfunkčný objekt

Dvory nad Žitavou
Cena: 299 000 €
Top ponuka

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj zaujímavú zánovnú investičnú nehnuteľnosť – rekreačné zariadenie s letnou kuchyňou,  ktoré sa nachádzajú v obci Dvory nad Žitavou, v okrese Nové zámky.

Ide o murovanú stavbu, ktorá je obložená drevom na štýl drevenice, tenisový kurt, detské ihrisko a záhradnú reštauráciu.

Výmera pozemku celkom: 2312 m2

–           z toho  rekreačné zariadenie o výmere 153 m2, letná kuchyňa 25 m2. Ostatné tvoria tenisový kurt, detské ihrisko, záhradná reštaurácia, parkovisko a priľahlé pozemky.

–           barová časť má komfortnú kapacitu cca od 30 do 54 osôb vhodná aj na organizovanie eventov, posedenia na oslavy, športové podujatia, firemné večierky, …… V barovej časti sa nachádza štandardne vybavený bar (3 umývadlá s teplou aj studenou vodou, podpultové chladničky, poličky na fľaše, poháre, náladové osvetlenie. Je tu televízor, klimatizácia a krb na drevo, jedno aj druhé vykúri miestnosť v zime.

–           Vedľa barovej časti sa nachádza “fajčiarska terasa”, ktorá z jednej strany má posuvnú presklenú stenu – v lete je zvyčajne odsunutá do dvoch strán, v zime je však zatiahnutá. Kapacitu má cca 30 osôb. Nachádza sa tu “sedliacka kuchyňa“ na dedinský štýl – pec, gril, sporák, miesto na kotlík všetko na drevo a umývadlo. Je tu priestor na veľkoplošné premietanie na bielu stenu. Terasu je možné vykurovať buď uvedenou “sedliackou kuchyňou” alebo sú tu umiestnené infražiariče. Terasa je umiestnená tak, že cez presklenú stenu je možné sledovať v prípade záujmu hru na tenisovom kurte.

–           V budove sa nachádza miestnosť pre personál so sociálnymi zariadeniami, toalety pre hostí, 2x sprchy/šatňa (samostatne pre ženy a mužov). Za budovou sa nachádza malý dvor na uskladnenie dreva do krbov, antuky pre kurty, … . Tento dvor je samostatne prístupný aj z bočnej ulice.

–           Ďalší malý dvor sa nachádza ja medzi fajčiarskou terasou a tenisovým kurtom. V lete je tu veľmi príjemné sedenie pod slnečníkmi – priestor pre cca 18 osôb

Pred areálom sa nachádza parkovisko cca pre 15 áut. Je osvetlené, monitorované kamerovým systémom. Povrch parkoviska je zámková dlažba. Parkovať sa dá aj v bočnej ulici pozdĺž budovy s barom.

Z parkoviska je prístupná aj oplotená letná časť – tu sa nachádza letný bar pod altánkom s rozmermi 12 x 6 m. Zvyšok altánku sa využíva na sedenie (masívne bukové stoly a stoličky), v lete je tu možnosť umiestnenia veľkého televízora nad barom. V záhradnej časti je kryté pódium (výška 70 cm, plocha 5 x 3 m) – je tu prípojka 380V / 220V. Pred pódiom je priestor na tancovanie cca 80 m2 vydláždená veľkoplošnou zámkovou dlažbou 40 x 40 cm. V tejto záhradnej časti sa nachádza 11 paletových boxov na sedenie (paletové sedenie) . Jednotlivé boxy majú svoje vlastné osvetlenie a sú kryté záhradnými stanmi. Ďalej je tu osvetlené detské ihrisko postavené na pieskovisku cca 100 m2 lemované ďalším paletovým sedením pre mamičky, aby mohli mať svoje ratolesti pod kontrolou. Kapacita tejto záhradnej časti je cca 30 osôb pod altánkom a cca 60 osôb v paletových boxoch.

Medzi spomínaným veľkým altánkom a budovou s barom sa nachádza kuchyňa s 2 skladmi a s umyvárkou. Bar, kuchyňa, fajčiarska terasa aj altánok sú všetko spojené tak, že pri obsluhe prersonál sa vie pohybovať stále pod strechou.

V areáli sa nachádzajú 2 osvetlené tenisové kurty s antukovým povrchom.

Celý areál je oplotený, chránený kamerovým systémom aj poplašným zariadením.

Kapacita celého areálu pri full-house je do 170 osôb v lete a cca 60 osôb v zime.

Záhradná časť areálu však ponúka aj iné možnosti využitia – je to parcela s rozlohou cca 900 m2 a po odstránení paletových boxov (čo sa dá bez problémov) je tu možné postaviť napr. nájomné byty alebo domov pre seniorov, pričom pri tomto druhom zámere stačí vybudovať lôžkovú časť a priestor pre zdravotnícky personál, keďže kuchyňa, jedáleň a denná časť už je prakticky k dispozícii. Takisto je možné zrušiť jeden kurt a postaviť – budovať čokoľvek. Kurt má rozmer 18 x 36 m.

Areál nesusedí s nikým, z 2 strán ho lemuje obecná cesta a z 2 strán susedí s prázdnym obecným pozemkom, čo v prípade záujmu by sa dal tiež dokúpiť.

Vo Dvoroch nad Žitavou sa nachádza termálny prameň (76°C má termálna voda), je už vydané právoplatné stavebné povolenie na výstavbu aquaparku.

Cena nehnuteľností je 299.000,- eur

Voľný po dohode s majiteľom.

Doporučenie: pre klientov, ktorí hľadajú zabehnutú investičnú nehnuteľnosť v uvedenej lokalite s možnosťou realizácie nových zámerov a využitia za výhodnú cenovú ponuku.

Nami uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: províziu realitnej kancelárie, vyhotovenie zmluvy o prevode nehnuteľnosti, návrhu na vklad, rezervačnej zmluvy, protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. Asistenciu pri predaji, prevode a odovzdaní nehnuteľnosti, asistencia pri prehlásení ( elektrika, plyn, bytová správa) . Úhradu poplatkov: návrh na vklad kúpnych zmlúv (do 66 EUR), overenie podpisov. V prípade ak je financovanie sprostredkované cez LAUGAR REALITY Plus, s.r.o. uhradíme za vás aj poplatok za návrh na vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľnosti.

Kontaktovať makléra

Jozef Barborák

+421948018505
info@laugarreality.sk

Hypotekárna kalkulačka

mortgage

Ďalšie nehnuteľnosti

Ponuka

Iba u násTop ponuka
Prenájom
ul. Zlatovská
v texte
Iba u násTop ponuka
Predaj
Nová Dubnica
132 000 €
Iba u násTop ponuka
Predaj
ul. Pred poľom, Trenčín
22.000 €
Top ponuka
Predaj
ul. Sady Cyrila a Metoda, Nová Dubnica
150 000 €

Potrebujete pomôcť s predajom nehnuteľnosti?

Náš partner

Scroll to Top