error: Upozornenie: Obrázky sú chránené proti stiahnutiu.

Kontakt

Kontaktujte nás

LAUGAR REALITY Plus, s.r.o.

Mobil - Jozef Barborák

Mobil - Mario Biro

Email

Adresa

Mierové námestie 44
Trenčín 911 01

Napíšte nám


SPOZNAJTE NÁŠ TÍM

Jozef Barborák

CEO

Zakladateľ a majiteľ realitnej spoločnosti Laugarreality, ktorá pôsobí na realitnom trhu od roku 2009. Od roku 1992, až do roku 2009 pôsobil dlhodobo v bankovom sektore a to na všetkých pracovných pozíciách až po riadiace funkcie, kde mal na starosti VIP klientov v oblasti osobných účtov, ako aj hypotekárnych úverov. V dobe prechodu na Euro menu bol jeho koordinátorom.

Ako vedúci pracovník rieši v spoločnosti akvizíciu nových klientov, kontaktovanie existujúcich klientov, komunikáciu s bankovým sektorom, katastrom nehnuteľností, právnymi, geodetickými a architektonickými  kanceláriami.

Riešenie projektov so stavebnými firmami pri stavbách na kľúč, ako aj v prípravnom konaní od projektovej dokumentácie po kolaudáciu. Obchodný marketing predaja tuzemských nehnuteľností a nehnuteľností v Chorvátsku a v Bulharsku.

Mario Biro

Broker real estate & project manager

V spoločnosti pôsobí od roku 2016 a súbežne vlastní reklamnú agentúru DRAGON66. V oblasti reklamy, marketingu a obchodnej činnosti sa venuje od roku 1995, kde riešil BTL, B2B, poradenstvo, nákup, dovoz, výroba a realizácia reklamných aktivít renomovaných spoločností, ako aj niektorých kampaní k voľ bám do miestnej a ústrednej štátnej správy.

V realitnej kancelárii má na starosti obchodný marketing, akvizícia nových klientov, kontaktovanie existujúcich klientov, projekty predaja, prenájmu a kúpy investičných apartmánov na Cypre.

Peter Priecel

Broker, real estate

V spoločnosti pôsobí od roku 2015. V minulosti sa venoval kúpou a predajom v automobilovom priemysle, kde intenzívne zvyšoval svoje obchodné zručnosti.

Pôsobil v spoločnostiach MOTOR CAR, Trenčín, ARAVER.

V realitnej kancelárii pôsobí ako maklér a rieši akvizície spojené so získavaním nových klientov a obchodných prípadov.

Peter Bednár

Project manager

Referencie

5/5
Realitný maklér + Realitná kancelária + Realitné služby a kompletný servis ktorý k tomu patrí = Jozef Barborák Pre nás za tie roky spolupráce 100% spoľahlivosť a veríme, že aj naďalej bude pokračovať k obojstrannej spokojnosti Prajeme aj naďalej veľa úspechov a hlavne spokojných klientov Slavomír Šedivý s rodinou a širokou firemnou klientelou
Slavomír Šedivý
5/5
So službami realitnej kancelárie LAUGARREALITYPLUS, pána Barboráka, môžem prejaviť len veľkú spokojnosť. Úprimne si už ani nepamätám, kedy sme začali spolupracovať, ale minimálne už pri kúpe posledných dvoch bytov ako aj predaji sme využili len exluzívne jeho služby. Momentálne sa nám stará o prenájom bytu už 5-ty rok a verím, že začneme spolupracovať aj na prenájme našej nehnuteľ nosti v Chorvátsku.
Martin Valach
Scroll to Top