error: Upozornenie: Obrázky sú chránené proti stiahnutiu.

Investičná nehnuteľnosť – Exkluzívne

Kniežaťa Pribinu, Trenčín
Cena: 499 000 €
Iba u násTop ponuka

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívna ponuka – bývanie, kancelárie alebo investičná nehnuteľnosť priamo v centre mesta

Realitná kancelária LAUGAR REALITY Plus, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 5 bytov. Všetky byty sa nachádzajú na ulici Kniežaťa Pribinu v Trenčíne. Lokalita v centre mesta Trenčín prináša perfektnú občiansku vybavenosť vo forme obchodu a služieb (potraviny, banky, pošta), dostupnosť MHD a blízkosť rekreačno-športových aktivít v krásnej prírode na brehu rieky Váh priamo za budovou. Nehnuteľnosti sú výnimočné výhľadom na dominantu mesta, historický Trenčiansky hrad.

4 byty sa nachádzajú na 1. nadzemnom podlaží a jeden byt je na prízemí budovy.

Zoskupenie bytov na jednej adrese prináša jedinečné príležitosti, či už vo forme prerobenia na nadštandardné veľkometrážne byty ako aj možnosť investičných či kancelárskych priestorov na jednej adrese a pod jednou strechou. Byty sú na predaj samostatne aj spolu v celku. Pri kúpe v celku je vyhradený priestor na dohodu o cene.

Byty majú dispozíciu 1,5- izbové a 2- izbové, so samostatnou kúpeľňou a samostatnou kuchyňou. Byty disponujú plynovým kotlom. Štandardom je kuchynská linka, varné zariadenie – elektrická dvojplatnička, automatická práčka, mikrovlnná rúra a postele.

V rámci komplexnej služby pre klientov LAUGAR REALITY Plus, s.r.o. zaručujeme, že v prípade kúpy našich nehnuteľností Vám ochotne a bezplatne pomôžeme s procesom financovania či už v hotovosti alebo formou úveru, porovnáme pre Vás ponuky všetkých bánk, navštívime za Vás kataster a samozrejmosťou je kvalitná príprava celej dokumentácie.

Cena: 499.000,-eur

Foto bytu 1x prezentácia, ostatné na vyžiadanie, vrátane  pôdorysu.

Momentálne sú všetky byty v prenájme nájomné od 400 – 450,- eur,

Výnos z nájmu je  vo výške 3.000,-  eur, pri plnom obsadení až do výšky 7.000,- eur.

RK  Vás pozýva na obhliadku, kde radi odpovieme na všetky Vaše otázky.

Nami uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: províziu realitnej kancelárie, vyhotovenie zmluvy o prevode nehnuteľnosti, návrhu na vklad, rezervačnej zmluvy, protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. Asistenciu pri predaji, prevode a odovzdaní nehnuteľnosti, asistencia pri prehlásení ( elektrika, plyn, bytová správa) . Úhradu poplatkov: návrh na vklad kúpnych zmlúv (do 66 EUR), overenie podpisov. V prípade ak je financovanie sprostredkované cez LAUGAR REALITY Plus, s.r.o. uhradíme za vás aj poplatok za návrh na vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľnosti.

 

Kontaktovať makléra

Jozef Barborák

+421948018505
info@laugarreality.sk

Hypotekárna kalkulačka

mortgage

Ďalšie nehnuteľnosti

Ponuka

Iba u násTop ponuka
Prenájom
ul. Zlatovská
v texte
Iba u násTop ponuka
Predaj
Nová Dubnica
132 000 €
Iba u násTop ponuka
Predaj
ul. Pred poľom, Trenčín
22.000 €
Top ponuka
Predaj
ul. Sady Cyrila a Metoda, Nová Dubnica
150 000 €

Potrebujete pomôcť s predajom nehnuteľnosti?

Náš partner

Scroll to Top