error: Upozornenie: Obrázky sú chránené proti stiahnutiu.

2 izbový byt

ul. Kniežaťa Pribinu, Trenčín
Cena: 104 000 €
Iba u násTop ponuka

Popis nehnuteľnosti

Vo  výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 2.izbový tehlový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Trenčín, ul. Kniežaťa Pribinu.

– Podlahová výmera 52,05 m2,

– byt sa nachádza na 1.poschodí z 3,

Ide o 2 izbový byt ktorý má obe izby samostatne. Kuchyňa je v chodbe so vstupom do kúpeľne s wc .  Byt sa ponúka so zariadením / nie je podmienka/ , 4 x posteľ, chladnička, mikrovlnná rúra, el. 2-platnička, automatická práčka,

Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, automatická práčka. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne, vlastný bojler na ohrev teplej vody.

Výhody: slnečný, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu.

– byt sa nachádza priamo v centre mesta Trenčín – v pásme historickej zóny. Z bytu do historického centra mesta iba 5 min pešou chôdzou. K dispozícii kompletná občianska vybavenosť – pošta, banka, potraviny, reštaurácie. V blízkosti rieka Váh s rekreačnou oblasťou aj Trenčiansky Hrad. MHD a prímestské spoje ako aj železničná a autobusová stanica v dosahu 3-10 min pešou chôdzou.

Cena: 104.000,- eur

Voľný po dohode s majiteľom

Nami uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: províziu realitnej kancelárie, vyhotovenie zmluvy o prevode nehnuteľnosti, návrhu na vklad, rezervačnej zmluvy, protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. Asistenciu pri predaji, prevode a odovzdaní nehnuteľnosti, asistencia pri prehlásení ( elektrika, plyn, bytová správa) . Úhradu poplatkov: návrh na vklad kúpnych zmlúv (do 66 EUR), overenie podpisov. V prípade ak je financovanie sprostredkované cez LAUGAR REALITY Plus, s.r.o. uhradíme za vás aj poplatok za návrh na vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľnosti.

Kontaktovať makléra

Jozef Barborák

+421948018505
info@laugarreality.sk

Hypotekárna kalkulačka

mortgage

Ďalšie nehnuteľnosti

Ponuka

Iba u násTop ponuka
Prenájom
ul. Pod Sokolice
560 €
Iba u násTop ponuka
Predaj
ul. Soblahovská
138.000 €
Iba u násTop ponuka
Prenájom
ul. Zlatovská
v texte
Iba u násTop ponuka
Predaj
Nová Dubnica
132 000 €

Potrebujete pomôcť s predajom nehnuteľnosti?

Náš partner

Scroll to Top