error: Upozornenie: Obrázky sú chránené proti stiahnutiu.

Vyrobná hala so zázemím na prenájom – TRENČÍN, PARK ONE

ul. Brniaska, Trenčín
Cena: 6,50 €/m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom výrobnú, skladovú halu s kancelárskym zázemím s podlahovou výmerou 600 m2. Hala prešla prestavbou a kompletnou rekonštrukciou v roku 2021. Na prvom podlaží sa nachádza výrobná hala do ktorej je vstup z administratívneho vchodu, ako aj garážovou bránou pre vstup nákladných áut, kancelária, sociálne zariadenia, sprchy, technická miestnosť , šatne muži, šatne ženy, miestnosť upratovacieho personálu, kuchynka. Hala plocha 490 m2, kancelária 24,09 m2.

Na II. nadzemné podlažie vedie schodisko z oceľovej konštrukcie, kde sa nachádza chodba z ktorej sa vstupuje samostatne do troch kancelárii, 19,57 m2, 11,79 m2, 11,83 m2, zasadačky 24,96 cm2. Súčasťou je kuchynka a spoločné hygienické zariadenie sprcha s toaletou. V kanceláriách je laminátová podlaha v spoločných a hygienických priestoroch je keramická podlaha. V cene nájmu je 6 parkovacích miest. Minimálna doba nájmu je 5 rokov. Ostatné podrobnosti po obhliadke a prerokovaní podmienok nájmu.

Cena nájmu je  6,50/m2.

Nami uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: províziu realitnej kancelárie, vyhotovenie zmluvy o prevode nehnuteľnosti, návrhu na vklad, rezervačnej zmluvy, protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. Asistenciu pri predaji, prevode a odovzdaní nehnuteľnosti, asistencia pri prehlásení ( elektrika, plyn, bytová správa) . Úhradu poplatkov: návrh na vklad kúpnych zmlúv (do 66 EUR), overenie podpisov. V prípade ak je financovanie sprostredkované cez LAUGAR REALITY Plus, s.r.o. uhradíme za vás aj poplatok za návrh na vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľnosti.

Kontaktovať makléra

Mário Bíro

+421 903 718 60
biro@laugarreality.sk

Hypotekárna kalkulačka

mortgage

Ďalšie nehnuteľnosti

Ponuka

Iba u násTop ponuka
Predaj
Trenčianske Jastrabie
199 000 €
Iba u násTop ponuka
Prenájom
ul.Kniežaťa Pribinu, Trenčín
500,- €
Iba u násTop ponuka
Predaj
Soblahov pri Trenčíne
54000 €
Top ponuka
Predaj
Drietoma pri Trenčíne
136 000 €

Potrebujete pomôcť s predajom nehnuteľnosti?

Náš partner

Scroll to Top