error: Upozornenie: Obrázky sú chránené proti stiahnutiu.

Vila + Bungalov

ul. Palmovská, Soblahov
Cena: Dohodou
Iba u násTop ponuka

Popis nehnuteľnosti

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj luxusnú Rodinnú vilu + rodinný dom bungalov so samostatne stojacou garážou s krásnym výhľadom, ktoré sa nachádzajú v obci Soblahov, v novovybudovanej lokalite Palmovská, ktoré sú vzdialené od mesta Trenčín 5 km.

Vila, bungalov a bazén sú z väčšej časti orientované na juhozápad s krásnym výhľadom na Považský Inovec.

Plocha pozemku: 1531m2 – celkom, z toho vila 178 m2, bungalov 97 m2, samostatne stojaca garáž 27 m2, bazén 33 m2, technický domček k bazénu 67m2,  záhradný domček 14m2, ostané plochy tvorí okrasná záhrada a spevnené povrchy.

Nehnuteľnosti boli postavené v roku 2011z kvalitných a nadštandardných stavebných materiálov: tehla, zateplená fasáda, strecha s pálenou škridlou, drevené eurookná s vonkajšími elektr. žalúziami, pieskovcové vonkajšie dlažby, murovaný záhradný altánok, dvojgaráž, veľký vonkajší bazén s technickým domčekom pre bazen, posilňovňa, sauna.

Bungalov so samostatne stojacou garážou sú postavené s klasických stavebných materialov: tehla, zateplená fasáda, strecha s betónovou škridľou BRAMAC, plastové okná, ….

Interiér vily je zaujímavo riešený v rustikálnom štýle, použite kvalitné materiály: dlažby, mramor,  drevené parkety, drevené obložkové dvere, vliesové tapety, kryštálové lustre,….

Interiér bungalovu je riešený v modernom štýle, použité klasické materiály: dlažby, plávajúce podlahy, obložkové dvere,….

Obe nehnuteľnosti majú všetky prípojky: elektrika, plyn, voda a kanalizácia.

Popis Vily:

vstupná predsieň na prízemí s prechodom do vstupnej chodby s krbom  s ktorej je priamo vstup do priestrannej obývacej izby s veľkou kuchyňou a stolovaním s otvoreným krbom ,východom na vonkajšiu terasu a bazén. Z chodby sa prechádza do miestnosti, ktorá slúži ako pracovňa,  do priestorov zázemia kde je umiestnená kúpeľňa so sprchovým kútom, WC, práčovňa a malá sauna, vchod do dvoj garáže s elektronickou bránou na diaľkové ovládanie a prístup ku schodisku na 1. obytné poschodie. 1. poschodie pozostáva: z chodby z ktorej sa prechádza do veľkej spálne s balkónom , priestrannej kúpeľne so samostatne stojacou vaňou, sprchovým kútom, dvoj umývadlom, WC a samostatnej miestnosti, ktorá sa využíva ako šatník. Z chodby sa prechádza do detskej izby so samostatnou kúpeľňou, kde je umiestnená vaňa, sprchový kút a oddychová miestnosť s východom na veľkú terasu. Za vilou sa nachádza záhradný domček, vhodný na grilovanie. vedľa vily sa nachádza veľký bazén, ktorý sa dá zastrešiť a jeho súčasťou je  technický domček, kde je strojovňa bazénu, miestnosť na posilňovanie, sauna kúpeľňa a WC. Od bazénu sa dá ísť po schodoch na terasu, ktorá slúži na opaľovanie.

Popis Bungalovu:

vstupná predsieň z ktorej sa vchádza do priestrannej obývacej izby s krbom, prepojená so samostatnou kuchyňou s východom na terasu. V chodbe je umiestnené samostatné WC, kúpeľňa je samostatná so sprchovým kútom a vaňou. Spálňa a detská izba sú priestranné.

Vedľa bungalovu  je postavená samostatne stojaca garáž s elektronickou bránou na diaľkové ovládanie,

Celý pozemok je oplotený, s elektronickými bránami na diaľkové ovládanie, el. vrátnikom pri vstupe do vily a do bungalovu.

Vila, bungalov sú elektronicky zabezpečené spolu s pohybovými čidlami.

Záhrada je upravená s trávnikom so zavlažovaním a výsadbou okrasných drevín,  vydláždené chodníky, okolie bazéna aj prechod do záhradného domčeka.

Cena nehnuteľnosti:  Dohodou

Cena nehnuteľnosti je na dohode predávajúceho a kupujúceho. V cene bude zahrnutá provízia RK, vyhotovenie zmluvy o prevode nehnuteľnosti, návrhu na vklad, rezervačnej zmluvy, protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. Asistenciu pri predaji, prevode a odovzdaní nehnuteľnosti, asistencia pri prehlásení ( elektrika, plyn, bytová správa) . Úhradu poplatkov: návrh na vklad kúpnych zmlúv (do 66 EUR), overenie podpisov. V prípade ak je financovanie sprostredkované cez LAUGAR REALITY Plus, s.r.o. uhradíme za vás aj poplatok za návrh na vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľnosti.

Kontaktovať makléra

Jozef Barborák

+421948018505
info@laugarreality.sk

Hypotekárna kalkulačka

mortgage

Ďalšie nehnuteľnosti

Ponuka

Iba u násTop ponuka
Predaj
Kálnica - Krajná dolina
103 000 €
Iba u násTop ponuka
Prenájom
ul. Halalovka, Trenčín
520 €
Top ponuka
Prenájom
ul. Odevná, Trenčín
565 €
Iba u násTop ponuka
Predaj
ul. Považská, Trenčín
129 000 €

Potrebujete pomôcť s predajom nehnuteľnosti?

Náš partner

Scroll to Top