error: Upozornenie: Obrázky sú chránené proti stiahnutiu.

Rodinný dom – vila

ul. Palmovská, Soblahov
Cena: 570 000 €
Iba u násTop ponuka

Popis nehnuteľnosti

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj luxusnú Rodinnú vilu s krásnym výhľadom, ktorá sa nachádza v obci Soblahov, v novovybudovanej lokalite Palmovská, ktorá je vzdialená od mesta Trenčín 5 km.

Vila a bazén sú z väčšej časti orientované na juhozápad s krásnym výhľadom na Považský Inovec.

Plocha pozemku: 1000m2 – celkom, zastavaná plocha 178 m2, bazén 33 m2, technický domček k bazénu 67m2, záhradný domček 14m2, ostané plochy tvorí okrasná záhrada a spevnené povrchy.

Nehnuteľnosť bola postavená v roku 2011 z kvalitných a nadštandardných stavebných materiálov: tehla, zateplená fasáda, strecha s pálenou škridlou, drevené euro okná s vonkajšími elektr. žalúziami, pieskovcové vonkajšie dlažby, murovaný záhradný altánok, dvojgaráž, veľký vonkajší bazén s technickým domčekom pre bazen, posilňovňa, sauna.

Interiér vily je zaujímavo riešený v rustikálnom štýle, použite kvalitné materiály: dlažby, mramor, drevené parkety, drevené obložkové dvere, vliesové tapety, kryštálové lustre,….

Nehnuteľnosť má všetky prípojky: elektrika, plyn, voda a kanalizácia.

Popis Vily:
vstupná predsieň na prízemí s prechodom do vstupnej chodby s krbom s ktorej je priamo vstup do priestrannej obývacej izby s veľkou kuchyňou a stolovaním s otvoreným krbom ,východom na vonkajšiu terasu a bazén. Z chodby sa prechádza do miestnosti, ktorá slúži ako pracovňa, do priestorov zázemia kde je umiestnená kúpeľňa so sprchovým kútom, WC, práčovňa a malá sauna, vchod do dvoj garáže s elektronickou bránou na diaľkové ovládanie a prístup ku schodisku na 1. obytné poschodie. 1. poschodie pozostáva: z chodby z ktorej sa prechádza do veľkej spálne s balkónom , priestrannej kúpeľne so samostatne stojacou vaňou, sprchovým kútom, dvoj umývadlom, WC a samostatnej miestnosti, ktorá sa využíva ako šatník. Z chodby sa prechádza do detskej izby so samostatnou kúpeľňou, kde je umiestnená vaňa, sprchový kút a oddychová miestnosť s východom na veľkú terasu. Za vilou sa nachádza záhradný domček, vhodný na grilovanie. vedľa vily sa nachádza veľký bazén, ktorý sa dá zastrešiť a jeho súčasťou je technický domček, kde je strojovňa bazénu, miestnosť na posilňovanie, sauna kúpeľňa a WC. Od bazénu sa dá ísť po schodoch na terasu, ktorá slúži na opaľovanie.

Celý pozemok je oplotený, s elektronickou bránou na diaľkové ovládanie, el. vrátnikom pri vstupe do vily.

Vila je elektronicky zabezpečená spolu s pohybovými čidlami.

Záhrada je upravená s trávnikom so zavlažovaním a výsadbou okrasných drevín, vydláždené chodníky, okolie bazéna aj prechod do záhradného domčeka.

Cena nehnuteľnosti: 570.000,- eur

Nami uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: províziu realitnej kancelárie, vyhotovenie zmluvy o prevode nehnuteľnosti, návrhu na vklad, rezervačnej zmluvy, protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti.

Kontaktovať makléra

Jozef Barborák

+421948018505
info@laugarreality.sk

Hypotekárna kalkulačka

mortgage

Ďalšie nehnuteľnosti

Ponuka

Iba u násTop ponuka
Predaj
Kálnica - Krajná dolina
103 000 €
Iba u násTop ponuka
Prenájom
ul. Halalovka, Trenčín
520 €
Top ponuka
Prenájom
ul. Odevná, Trenčín
565 €
Iba u násTop ponuka
Predaj
ul. Považská, Trenčín
129 000 €

Potrebujete pomôcť s predajom nehnuteľnosti?

Náš partner

Scroll to Top