error: Upozornenie: Obrázky sú chránené proti stiahnutiu.

REZERVOVANÉ Rod. dom Beckovská Vieska

Beckovská Vieska
Cena: 295 000 €
Iba u násTop ponuka

Popis nehnuteľnosti

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj rodinný dom s dvoj-garážou, a prístavbou s rozostavaným vnútorným bazénom a saunou, ktorý sa nachádza v obci Beckovská Vieska vzdialený od Nového mesta nad Váhom 4 km.

Rodinný dom je postavený v roku 2010 s klasických stavebných materiálov: tehla, zateplená fasáda, strecha betónová škridľa Bramac, plastové okná, súčasť domu je dvoj-garáž a rozostavaná budova s vnútorným bazénom a saunou.

Plocha pozemku: 1184 m2 , zastavaná plocha bungalovu 370 m2, ostatné tvorí záhrada a spevnené povrchy.

Interiér domu je riešený v rustikálnom štýle, použité klasické materiály: dlažby, plávajúce podlahy, obložkové drevené dvere,….

Dom má všetky prípojky: elektrika, plyn, voda a kanalizácia, dátová prípojka.

Popis:
vstupná predsieň z ktorej sa vchádza do priestrannej obývacej izby s krbom, prepojená s kuchyňou s východom na terasu s grilom. 1x miestnosť, ktorá môže slúžiť ako pracovňa alebo spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom, WC,

Na priestrannom obytnom podkroví sa nachádzajú 4x izba, kúpeľňa, samostatné WC.

V rozostavanej prístavbe sa nachádza rozostavaný bazén so saunou a príručná miestnosť, s východom na veľkú terasu, sprcha a WC.

Celý pozemok je oplotený.

Záhrada je upravená s trávnikom.

Cena nehnuteľnosti: 295.000,- eur

Nami uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: províziu realitnej kancelárie, vyhotovenie zmluvy o prevode nehnuteľnosti, návrhu na vklad, rezervačnej zmluvy, protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. Asistenciu pri predaji, prevode a odovzdaní nehnuteľnosti, asistencia pri prehlásení ( elektrika, plyn, bytová správa) . Úhradu poplatkov: návrh na vklad kúpnych zmlúv (do 66 EUR), overenie podpisov. V prípade ak je financovanie sprostredkované cez LAUGAR REALITY Plus, s.r.o. uhradíme za vás aj poplatok za návrh na vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľnosti.

Kontaktovať makléra

Jozef Barborák

+421948018505
info@laugarreality.sk

Hypotekárna kalkulačka

mortgage

Ďalšie nehnuteľnosti

Ponuka

Iba u násTop ponuka
Prenájom
ul. Zlatovská
v texte
Iba u násTop ponuka
Predaj
Nová Dubnica
132 000 €
Iba u násTop ponuka
Predaj
ul. Pred poľom, Trenčín
22.000 €
Top ponuka
Predaj
ul. Sady Cyrila a Metoda, Nová Dubnica
150 000 €

Potrebujete pomôcť s predajom nehnuteľnosti?

Náš partner

Scroll to Top