error: Upozornenie: Obrázky sú chránené proti stiahnutiu.

Rodinný dom Beckovská Vieska, Nové mesto n/V

Beckovská Vieska
Cena: Dohodou
Iba u nás

Popis nehnuteľnosti

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj rodinný dom, po rekonštrukcii, ktorý sa nachádza v obci Beckovská Vieska, / Kočovce /, vzdialený od Nového Mesta nad Váhom 5 km.

Plocha pozemku 610,- m2 , rozmer : šírka 14,5 x dĺžka 42 m,

Úžitková 120m2, zastavaná 120m2,

Dom je po čiastočnej rekonštrukcii –  nová elektroinštalácia, steny: nové omietky, sadrokartonové stropy, podlahové kúrenie + nový plynový kotol, nové potery, vymenené plastové okná, príprava kúpeľne na obklad / podľa vlastných predstáv / , osadené nové WC, zachovalá strecha s pálenou škridľou,

Konštrukcia objektu: tehlová. Ihlanová strecha.

Rovinatý pozemok, asfaltová prístupová cesta, čiastočné podpivničenie 20% – za domom vybudované – murované skladové, hospodárske priestory / možnosť prerobenia na garáž /, vybetónovaná nová terasa/

Na pozemku sa nachádza nová vodovodná prípojka, nová kanalizácia – napojené na dom/, plynová prípojka, dátová prípojka, nová el. prípojka.

Cena: Dohodou

Voľný ihneď

Nami uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: províziu realitnej kancelárie, vyhotovenie zmluvy o prevode nehnuteľnosti, návrhu na vklad, rezervačnej zmluvy, protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. Asistenciu pri predaji, prevode a odovzdaní nehnuteľnosti, asistencia pri prehlásení ( elektrika, plyn, bytová správa) . Úhradu poplatkov: návrh na vklad kúpnych zmlúv (do 66 EUR), overenie podpisov. V prípade ak je financovanie sprostredkované cez LAUGAR REALITY Plus, s.r.o. uhradíme za vás aj poplatok za návrh na vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľnosti.

Kontaktovať makléra

Jozef Barborák

+421948018505
info@laugarreality.sk

Hypotekárna kalkulačka

mortgage

Ďalšie nehnuteľnosti

Ponuka

Iba u násTop ponuka
Predaj
ul. Veľkomoravská, Trenčín
Dohodou
Iba u násTop ponuka
Predaj
ul. Halalovka Trenčín - Juh
Dohodou
Iba u násTop ponuka
Predaj
ul. Jána Halašu, Trenčín
Dohodou
Iba u násTop ponuka
Prenájom
Nesebar
cena v texte

Potrebujete pomôcť s predajom nehnuteľnosti?

Náš partner

Scroll to Top