error: Upozornenie: Obrázky sú chránené proti stiahnutiu.

Rodinný do Beckovská Vieska, Nové mesto n/V

Beckovská Vieska
Cena: 135 000 €
Iba u nás

Popis nehnuteľnosti

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Kočovce, Beckovská Vieska, vzdialený od Nového Mesta nad Váhom 5 km.

Plocha pozemku 610,- m2 , rozmer : šírka 14,5 x dĺžka 42 m,

Úžitková 120m2, zastavaná 120m2,

Dom je po čiastočnej rekonštrukcii – zachovalá strecha s pálenou škridľou, steny: nové omietky, nové potery, vymenené plastové okná, prebieha rekonštrukcia,/ vypracovaná štúdia prerábky/

Konštrukcia objektu: tehlová. Ihlanová strecha.

Rovinatý pozemok, asfaltová prístupová cesta, čiastočné podpivničenie 20% – za domom vybudované – murované skladové, hospodárske priestory / možnosť prerobenia na garáž.

Na pozemku sa nachádza nová vodovodná prípojka, nová kanalizácia – napojené na dom/ pôvodná plynová prípojka, funkčné gamaty, nové rozvody elektriky, nová dátová prípojka,

Cena 135 000 €

Voľný ihneď

Nami uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: províziu realitnej kancelárie, vyhotovenie zmluvy o prevode nehnuteľnosti, návrhu na vklad, rezervačnej zmluvy, protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. Asistenciu pri predaji, prevode a odovzdaní nehnuteľnosti, asistencia pri prehlásení ( elektrika, plyn, bytová správa) . Úhradu poplatkov: návrh na vklad kúpnych zmlúv (do 66 EUR), overenie podpisov. V prípade ak je financovanie sprostredkované cez LAUGAR REALITY Plus, s.r.o. uhradíme za vás aj poplatok za návrh na vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľnosti.

Kontaktovať makléra

Jozef Barborák

+421948018505
info@laugarreality.sk

Hypotekárna kalkulačka

mortgage

Ďalšie nehnuteľnosti

Ponuka

Iba u násTop ponuka
Prenájom
ul. Odevná, Trenčín
770 €
Top ponuka
Predaj
ul. Kubranská, Trenčín
103 000 €
Top ponuka
Predaj
ul.Opatovská, Trenčín
260 000 €
Iba u násTop ponuka
Predaj
Beckovská Vieska
335 000 €

Potrebujete pomôcť s predajom nehnuteľnosti?

Náš partner

Scroll to Top