error: Upozornenie: Obrázky sú chránené proti stiahnutiu.

Dvojdom s bazénom – Privlaka – Chorvatsko

Chorvatsko - Privlaka
Cena: 410.000 €
Zahraničie

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj: Dvojdom v Privlake, 3. rad od mora, s krásnym výhľadom na more a bazénom. Nehnuteľnosť pozostáva z prízemia (45 m2) a prvého poschodia (40 m2) a záhrady 200 m2 s bazénom a krbom. Prízemie – vstup, chodba, schodisko, obývačka s kuchyňou, WC a spálňa. Prvé poschodie pozostáva z chodby, dvoch spální a kúpeľne a galérie. Nehnuteľnosť je ideálna na prenájom alebo bývanie, v blízkosti piesočnatej pláže. Predáva sa s kompletným nábytkom. Vlastní upravenú a čistú nehnuteľnosť bez ťarchy.

Iné údaje: Orientácia: Juh spálne: 3 Vzdialenosť od pláže: 90 m Vzdialenosť od mora: 90 m Doprava: auto, Autobus Vzdialenosť od dopravy: 5 min Rok výstavby: 2016 Kúrenie: Kúrenie, klimatizácia a ventilačný systém.

Popis nehnuteľnosti: V blízkosti obchodov Blízko pláže Tichá oblasť Zariadený Vybavená kuchyňa Výhľad na more Čiastočný výhľad na more Projektová dokumentácia Upravená záhrada Veľká terasa Samostatný vchod do budovy Základná infraštruktúra: Mestský vodovod, Káblová TV, Septik, Elektrina

Cena nehnuteľnosti: 410.000,- eur

Foto na vyžiadanie.

Privlaka, malý polostrov vzdialený 18 km od centra Zadaru, ktorý sa na svojej východnej strane spája s kráľovskou Ninou.
Nachádza sa na regionálnej ceste Zadar-Nin-ostrov Vir
Privlaka oplýva dlhými, plytkými, piesočnatými plážami, čistým morom a krásnou promenádou, ktorá sa tiahne pozdĺž pobrežia celého polostrova. Tento krásny malý polostrov je ako stvorený na oddych a vychutnávanie si krištáľovo čistého mora hrajúceho sa v piesku a dlhých prechádzok pri mori, 8 km dlhej promenády s výhľadom na nádherný večerný západ slnka a najúžasnejší výhľad je určite z Mys Punta Artić je najzápadnejším bodom pevninskej Dalmácie.
Vďaka priaznivému vetru je na severnej strane Privlaka v oblasti Sabunika jednou z najznámejších surferských destinácií.
Privlačania sú známi svojimi výrobcami mydla, ľuďmi, ktorí sa stali známymi vďaka usilovnej ťažbe piesku z mora a po druhej svetovej vojnepostavili mesto Zadar, vzdialené len 15 minút jazdy.

Okrem početných sakrálnych pamiatok kresťanstva zo 14. storočia sú Privlačania mimoriadne hrdí na kostol sv. Vida z 13. storočia a kostol sv. Barbory, ktorý bol postavený počas vlastivednej vojny a farský kostol Narodenia Panny Márie z 19. storočia. ktorý patrí medzi najkrajšie príklady klasicistickej architektúry v Dalmácii. Zachovali sa atraktívne studničky a potom zdroj vody a života. Dnes sa zachovalo 12 takýchto studničiek. Najznámejší z nich je Sokolar spomínaný v 1. chorvátskom románe.

Nami uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Cena nehnuteľnosti nezahŕňa: províziu realitnej kancelárie 13.000,- eur. V cene provízie je vyhotovenie zmluvy o prevode nehnuteľnosti, rezervačnej zmluvy, protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. Asistenciu pri predaji, prevode a odovzdaní nehnuteľnosti, asistencia pri prehlásení ( elektrika, plyn,…..) a poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľností v zmysle nariadenia – zákonov krajiny v ktorej je nehnuteľnosť prevádzaná.

Kontaktovať makléra

Jozef Barborák

+421948018505
info@laugarreality.sk

Hypotekárna kalkulačka

mortgage

Ďalšie nehnuteľnosti

Ponuka

Top ponuka
Predaj
ul. Sady Cyrila a Metoda, Nová Dubnica
150 000 €
Iba u násTop ponuka
Predaj
ul. Východná, Trenčín
25 000 €
Iba u násTop ponuka
Predaj
ul. Novomeského , Trenčín - Juh
98 000 €
Iba u násTop ponuka
Predaj
Trenčín - Opatová
180.000 €

Potrebujete pomôcť s predajom nehnuteľnosti?

Náš partner

Scroll to Top