error: Upozornenie: Obrázky sú chránené proti stiahnutiu.

1 – izbový byt

Rezidencia Bodona
Cena: 119 000 €
Top ponuka

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj tehlový 1.izbový tehlový byt, ktorý sa nachádza v obytnom objekte rezidencie Bodona v meste Piešťany.

– Podlahová výmera 30,87 m2,

– byt sa nachádza na 1. poschodí z 2,

Ide o 1 izbový byt, ktorý pozostáva zo vstupnej chodby s prechodom  so samostatnej izby kde je situovaná časť na spanie so vstavanou skriňou, kuchyňa na mieru so spotrebičmi, voľne stojacou chladničkou s obývačkou s priestranným balkónom, s prechodom do kúpeľne so sprchovým kútom, a WC. k bytu prináleží pivnica a vyhradené parkovacie miesto,

Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: omietky. Okná: hliníkový profil 3 sklo. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút, umývadlo, priestor na automatickú práčku Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, el. várna doska, teplovzdušná rúra, Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Byt je vybavený videovrátnikom, monitorovaná celá rezidencia. Byt má bezpečnostné dvere.

Výhody: kľudné prostredie, k dispozícii altánok, detské ihrisko, v blízkosti cyklotrasa

Cena: 119.000,-  EUR

Byt voľný po dohode s majiteľom

Nami uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: províziu realitnej kancelárie, vyhotovenie zmluvy o prevode nehnuteľnosti, návrhu na vklad, rezervačnej zmluvy, protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. Asistenciu pri predaji, prevode a odovzdaní nehnuteľnosti, asistencia pri prehlásení ( elektrika, plyn, bytová správa) . Úhradu poplatkov: návrh na vklad kúpnych zmlúv (do 66 EUR), overenie podpisov. V prípade ak je financovanie sprostredkované cez LAUGAR REALITY Plus, s.r.o. uhradíme za vás aj poplatok za návrh na vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľnosti.

Kontaktovať makléra

Jozef Barborák

+421948018505
info@laugarreality.sk

Hypotekárna kalkulačka

mortgage

Ďalšie nehnuteľnosti

Ponuka

Iba u násTop ponuka
Predaj
ul. Novomeského , Trenčín - Juh
98 000 €
Iba u násTop ponuka
Predaj
Trenčín - Opatová
190.000 €
Iba u násTop ponuka
Predaj
ul. Soblahovská
83 000 €
Iba u násTop ponuka
Prenájom
ul. Bezručova, Trenčín
550 €

Potrebujete pomôcť s predajom nehnuteľnosti?

Náš partner

Scroll to Top